100438   1998
تاریخ انتشار: 1397/09/17 19:57
سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان :در پی وقوع سیل حدود 60 خانه در شهرستان دچار آبگرفتگی شد .

پایگاه خبری تحلیلی ندای خوزستان

 

سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان با تشریح جاری شدن سیل در شهرستان مسجدسلیمان اظهار کرد: به علت بارش شدید باران در شهرستان ، سیل جاری شد اما خوشبختانه هیچ گونه خسارت جانی در پی نداشت که  علاوه بر تخریب تعدادی از پل ها، آسفالت خیابان ها، وسایل منازل و… بیش از ۶۰ خانه نیز دچار حادثه شده است.

وی ادامه داد : در همان دقایق اولیه وقوع سیل، تیم های امداد و نجات هلال احمر به محل اعزام شده تا خدمات لازم به سیل زدگان ارائه شود و هنچنین با همکاری فرمانداری، شهرداری و هلال احمر هیچ گونه مشکلی برای اسکان آسیب دیدگان وجود نداشت .

اردوان قنبری گفت: در پی بارندگی اخیر به میزان ۲۱ میلی متر در بازه زمانی ۲۰ دقیقه بعضی از محلات شهرستان با ایجاد روان آب ها دچار آسیب دیدگی شدند همچنین با توجه به نوع توپوگرافی،به منازل و پل ها در محلاتی چون محله حسین قصاب، ۸ بنگله، نفتون، نمره۲ خساراتی وارد گردید.

سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان با بیان این که در بررسی های اولیه حدود ۶۰ خانه دچار آبگرفتگی گردیده است گفت: در بسیاری از منازل به دلیل نفوذ آب به اتاق ها وسایل برقی آن ها دچار سوختگی گردید که طی یکی دو روز آینده میزان خسارات اولیه اعلام خواهد شد.

قنبری در ادامه گفت: با پیگیری های نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و استاندار خوزستان  با تشکیل ستاد بحران و حضور مدیرکل بحران به همراه تعدادی از مدیران کل در شهرستان تصمیماتی جهت حل مشکلات آسیب دیدگان اتخاذ گردید. که امیدوار هستیم تا هفته آینده لایروبی دره ها و مسیل ها به اتمام برسد.

 

ثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*