110460   1711
تاریخ انتشار: 1397/10/01 21:53
کارگر معترض شهردار آبادان را با بنزین تهدید کرد

پایگاه خبری تحلیلی ندای خوزستان

 

یکی از کارگران معترض شهرداری آبادان در تجمع روز شنبه کارگران این شهرداری با ریختن بنزین به شهردار وی را تهدید کرد.
 
حدود 70 کارگر منطقه 2 شهری آبادان روز شنبه با تجمع مقابل شهرداری مرکزی این شهر خواهان پرداخت 2 ماه حقوق معوقه و هشت ماه بیمه خود شدند.
 
چند تن از این کارگران گفتند: برخی از کارگران شهرداری آبادان از مهرماه تاکنون حقوق دریافت نکرده اند ضمن اینکه هیچکدام از وعده های مسئولان شهرداری در خصوص پرداخت حقوق تاکنون محقق نشده است.
 
آنان افزودند:هشت ماه است حق بیمه کارگران نیز واریز نشده و این روند درمان کارگران و خانواده آنان را با مشکل جدی مواجه کرده است.
 
بنا به این گزارش زمانی که حسین حمیدپور شهردار آبادان برای گفت و گو با کارگران معترض در جمع آنها حاضر شد یکی از کارگران اقدام به پاشیدن بنزین روی شهردار و چند کارگر دیگر کرد و سریعا از محل متواری شد.
 
شهردار آبادان نبود نقدینگی در شهرداری و درآمد ثابت در این ارگان را علت تاخیر در پرداخت حقوق و مزایا اعلام کرد و گفت: متاسفانه شهرداری آبادان با معضل درآمد ثابت مواجه است و ارگان های دیگر نیز با پرداخت نکردن مطالبات شهرداری کوتاهی می کنند.
 
حسین حمیدپور افزود: رقم اندکی بودجه از ارزش افزوده به حساب شهرداری آبادان پرداخت خواهد شد تا در چند روز آینده بخشی از مطالبات کارگران پرداخت شود.
ثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*