110483   1868
تاریخ انتشار: 1397/11/07 18:34
ریزش سقف کلاس پایه ی دوم مدرسه پسرانه نواب صفوی نفتون مسجدسلیمان

پایگاه خبری تحلیلی ندای خوزستان

 

متاسفانه سقف کلاس پایه ی دوم ابتدایی مدرسه پسرانه نعتون راس ساعت ۰۷:۳۰روز شنبه مورخه ششم بهمن ماه (امروز) ریزش کرد ولی خوشبختانه چون دانش آموزان در حال ورود به کلاس بودند و هنوز روی نیمکت ها ننشته بودند در این حادثه به دانش آموزان آسیب نرسید ، سپس مسئولین آموزش و پرورش در محل حاضر شده و به بازدید و بررسی  موضوع پرداختند ، در این هنگام والدین دانش آموزان که از موضوع باخبر شده بودند سریعا به مدرسه مراجعه و ضمن اعتراض شدید به مسئولین آموزش و پرورش ، خواهان بررسی و حل مشکل مدرسه شدند .        

مسئولین آموزش و پرورش جهت بهبود وضعیت مدرسه و یا جابجایی دانش آموزان به مکان امن دیگری قولهایی دادند که تاکنون هیچ گونه اقدام عملی صورت نگرفته و هر لحظه امکان ریزش و تخریب مدرسه و وارد شدن آسیب به دانش آموزان معصوم وجود دارد .    

اما سوال اینجاست که :آیا تا مدرسه کاملا تخریب نشده و جان چند دانش آموز را نگرفته رئیس اداره آموزش و پرورش نباید اقدامی در این خصوص انجام دهد ؟آیا باید حادثه ناگواری همانند اتفاقات سایر استانها رخ دهد تا مسئولین آموزش و پرورش تحرکی از خود نشان بدهند؟ امیدواریم نه تنها مسئولین آموزش و پرورش ، بلکه تمامی مسئولین شهرستان از جمله نماینده محترم مجلس ، امام جمعه محترم ، فرماندار محترم و سایرین با جدیت و سرعت عمل ، به این موضوع حساس  که با جان بچه های مردم  ارتباط دارد  هر چه سریعتر ورود و مشکل پیش آمده را مرتفع نمایند ، در صورتی که به موضوع فوق رسیدگی سریع نشود در صورت وقوع هر گونه اتفاق ناگوار ، مسئولیت آن با شخص رئیس و مسئولین اداره آموزش و پرورش می باشد .

لازم به ذکر است مدرسه پسرانه شهید نواب صفوی نفتون به طور کامل ترک برداشته و هر لحظه امکان آوار شدن بر سر دانش آموزان وجود دارد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*