110493   2943
تاریخ انتشار: 1397/11/18 14:18
فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از شناسایی و دستگیری سارق سابقه دارخودرو و لوازم داخل خودرو و کشف12فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی ندای خوزستان

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای خوزستان، سرهنگ " کارآگاه علی حسینی" در تشریح این خبر اظهار داشت: عوامل گشت کلانتری 12در حين گشت زني  به يك دستگاه پرايد  در  یکی از میدان های اصلی شهر مشكوك كه به محض رويت مامورين متواري گردید.

وی افزود:  ، مامورين پس از تعقيب و گريز فراوان خودرو ي فوق الذكر  را در یکی از كوچه هاي شهر متوقف و پس از بررسي و استعلام از مركز پيام مشخص گرديد سابقه سرقت  خودرو از شهرستان همجوار اعلام گرديده،  لذا متهم دستگير و به كلانتري دلالت شد .

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم در تحقیقات فنی پلیسی علاوه بر سرقت خودرو مذکور از شهرستان همجوار به 11 فقره سرقت داخل خودرو در شهرستان مسجدسلیمان نیز اعتراف کرد، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده  تحویل مرجع قضائی داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجد سلیمان در خاتمه به همشهريان توصيه کرد: هنگام ترك خودروی خود دقت کنید که درب ها و شيشه ها کاملا بسته باشد و اتومبيل خود را به لوازم ايمني نظير دزدگير ،سوئيچ مخفي ،قفل فرمان و قفل سوئيچي و يا قفل پدال و ساير وسائل بازدارنده مجهز کنید و وسايل شخصي (کيف، اسناد و مدارک) و اموال با ارزش خود را داخل خودرو، به ويژه روي صندلي و در معرض ديد قرار ندهید.

ثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*