130512   3582
تاریخ انتشار: 1398/01/08 21:21
کارنامه موفق مدیریت بحران در شهرستان اندیکا

پایگاه خبری تحلیلی ندای خوزستان

 

مدیران شهرستان اندیکا در بحران اخیر سیلاب در این شهرستان بویژه بخش چلو به نسبت امکانات و نیروهایی که در اختیار داشتند کارنامه موفقی از خود به جای گذاشتند.
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای خوزستان ،بارش های بی سابقه در کل کشور و استان خوزستان میدان خوبی برای ارزیابی توانایی مدیران در بحران های احتمالی بود.
 
در بخش چلو شهرستان اندیکا که یکی از محروم ترین نقاط استان است پیش بینی خطرات بیشتری نسبت به دیگر نقاط استان می شد اما عزم فرماندار و مدیران شهرستان و پای کار بودن ۲۴ ساعته ی آنها تا حدودی جلو خطرات بیشتر را گرفته است.
 
گزارش میدانی خبرنگار ما و گفت وگوی او با مردم نشان داد که مرادعلی سعیدی پور سرپرست فرمانداری شهرستان اندیکا به طور تمام وقت با سرکشی به خیلی از روستاهای شهرستان اندیکا تلاش کرد تا با استفاده از توان نیروها و امکانات این شهرستان گرهی از مشکلات مردم را باز کنند.
 
 سعید بلدی بخشدار بخش چلو شهرستان اندیکا نیز با توجه به ضرورت در روستاهای بحران زده این بخش حضور پیدا می کرد و روستاهایی که دچار آبگرفتگی و مسدود شدن راه ارتباطی شدند را تا نیمه های شب گام به گام با مردم در حال بازگشایی معابر و راه های ارتباطی بود.
 
 
کورش دهنو رئیس  اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای  شهرستان اندیکا هم اگرچه راه ارتباطی در بسیاری از روستاها قطع شده بود اما یک لحظه غافل نشد و تمام تلاشش را همراه با سرپرست فرمانداری و بخشداران  برای برطرف کردن مشکلات از خود نشان داد.
 
ایمان نوروزی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اندیکا نیز با تقسیم نیروهای تحت امرش کمک شایانی به حل مشکلات در شهرستان اندیکا بویژه بخش چلو کرد.
 
شورای بخش چلو، فرماندهی نیروی انتظامی و همچنین فرماندهی پلیس راهور شهرستان اندیکا، از دیگر مدیران پای کار بودند که تا پاسی از شب همراه با مردم در حال کمک و امداد رسانی به مردم منطقه و همچنین بازگشایی راه های ارتباطی بودند.
 
این گزارش بیانگر وضعیت آرام شهرستان اندیکا نیست و طبیعی است در چنین بارانی که همراه با سیل بوده است خرابی ها، مسدودی های راه ارتباطی ،قطع برق، آب و تلفن و دیگر مشکلات امر طبیعی است اما آنچه که اهمیت داشت احساس مسوولیت و پای کار بودن مدیران بود که این مهم در شهرستان اندیکا به شکل محسوسی نمایان بود.
 
انتظار است این مسوولان با همین جدیت خرابی های ناشی از این سیل را هر چه زودتر مرتفع کنند تا آرامش کامل به این مردم محروم برگردد.
ثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*